Köşe Koltuk | L koltuk | Özel ölçü köşe koltuk | l köşe
0532 620 90 76

2017 Trend Koltuk Takımları

 2017 yılı koltuk ve oturma gruplarında rahatlığın ön planda olduğu bir yıl olacaktır. Bu sene büyük koltuklu modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca tek kişilik tv koltuk takımları yerine iki kişilik olanlar artık daha ön plana çıkıyor. Özellikle biraz geniş mekanlarda ask koltukları sıklıkla kullanılmaktadır. Ahşap yine 2017 yılında görücüye çıkan modeller arasında bulunuyor. Ahşap koltuklar üzerlerindeki farklı kumaşlarla ve estetik cilalarıyla estetik, şık bir görüntü oluşturmaktadır. 

  2017 yılında koltuk takımı alanlar genelde birbiriyle benzer tasarımlarda almak yerine kendine özgü tasarımlar yaparak evini, iş yerini renklendirmektedir. Artık insanlar http://www.winnerkoltuk.com/ gibi profesyonel firmalar aracılığıyla kendi zevklerine uygun koltuk takımları yaptırmaktadırlar. Bu sebeple artık sizde kendi hayal gücünüzü zorlayarak essiz tasarımlı mobilyalarla kendinizi ve hayatınız renklendirmelisiniz.

   koltuk takımları alırken odanızın büyüklüğünü iyi hesaplamak gerekecektir. çünkü çok büyük veya çok küçük koltuk takımları bulunduğu ortamla uyumsuz olabilir. Koltuk takımlarınızı uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız ahşap ağırlıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer alacağınız mobilyalar sürekli pencere kenarında veya güneş ışığına maruz kalacağı bölgelerde bulunuyorsa deri ve benzeri koyu renkli renkli ve solma tehlikesi olan kumaşlar yerine açık renkli kumaşlar tercih edebilirsiniz. Bu kumaşlar güneş ışığının sunduğu pırıltıyla daha hoş bir izlenim oluşturacaktır. 

   çocuklarınız veya evcil hayvanınız varsa evinizdeki koltuk takımının yüzü rahatlıkla değiştirilebilir olmalıdır. Bu sayede ufak kirlenmelerde çıkarıp rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Koltuk takımlarınız kanepelerinize uygun değilse siz çeşitli renkli yastıklarla koltuk takımlarınızı kanepelerinize uygun bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca koltuk takımlarınızın kumaşını korumak amacıyla kenar kısımlarına koruyucu kılıf dahil edebilirsiniz. Rahatına düşkün kişiler için kuş tüyü minderler veya özel uzanma koltukları seçilebilir tercihler arasındadır. Artık kendi zevkinize uygun şekilde istediğinizi seçerken yukarıdaki kriterleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

katalog